אתם הנכס!

העוצמה האדירה של העסק שלכם מתחילה בצמרת. 


אתם הנכס הגדול ביותר של העסק שלכם, אתם האוצר. 

העסק לא יכול להתקיים בלעדיכם. 

אתם אלו שבאו עם רעיון, עיבדו אותו במחשבה, התחלו ליצור ולהקים נדבך אחר נדבך את מה שהגיע בסופו של דבר להיות עסק שריר וקיים.

בין אם העסק שלכם בנוי על אדם אחד שהוא אתם או על צוות עובדים, לאף אחד מהמועסקים או מהאנשים שם בחוץ אין את מכלול הדברים שהופכים את העסק שלכם להיות העסק שלכם: את הראייה ממעוף הציפור, את ההבנה של איך התהליכים אמורים לעבוד ואיך לבקר אותם בצורה הטובה ביותר. 

מה זה אומר בכלל להשקיע בעצמנו?

השקעה בעצמנו יכולה להיות כל דבר שמרים אותנו פיזית ומנטלית, למידה לצורך התפתחות, סדנאות, ליווי בתהליך, הכוונה וגם סתם פינוק. למשל, אם אני רוצה להשקיע בעצמי מבחינת ידע- אלך למקצוענים ללמוד את אותו התחום שארצה לחזק; אעשה קורס, סדנה, ייעוץ אישי או תהליך של ממש כדי למקסם את הידע שלי בתחום זה. לחילופין, אם אני עובדת כל היום ואני מרגישה שאני נכנסת לסטרס מתמשך, דווקא מנוחה וחופשה תהיה ההשקעה העצמית המתאימה. כמה שעות של שינה יפקסו אותי ויכוונו לביצועים גבוהים הרבה יותר מאשר אם הייתי ממשיכה במתכונת העבודה הרציפה.

אם כן, למה בעלי עסקים רבים נוטים להשקיע בעצמם כל כך מעט

הרי הם הנכס האדיר של העסק שלהם. 

הדבר נובע פעמים רבות מחוסר ההבנה של חשיבות העבודה המנטלית ומחוסר הביטחון שביציאה מאזור הנוחות המוכר של עבודה על הפן הפרקטי, על התכלס, על המוכר והנוח.

אולם, לפן המנטלי חשיבות רבה על איך שהעסק שלכם נראה!

אם ניקח למשל את היעדים שרשמתם לעצמכם השנה, בהנחה שעשיתם רשימה כזו. חשבו רגע עם עצמכם- מה מונע מכם להגיע ליעדים ב100% הצלחה? מה המחסום הפסיכולוגי שעומד בינכם לבין התוצאה שאתם כה רוצים? 

לרוב מדובר בחסמים ברמה התת מודעת, זניחים על פניו אך בפועל מהווים את 95% העיקריים שעליהם מושתתת המציאות שלנו, בעסק ובכלל. 

תת המודע עוצמתי הרבה יותר מהמודע!

לתת המודע שלנו השפעה בלתי נתפסת על המציאות אותה אנו חווים. אנחנו נוטים שלא לייחס לכך חשיבות כי זה נמצא מתחת לרדאר, אך העבודה האמיתית על החוסן המנטלי שלנו מתחילה שם. 

שיטת האינטואיציה למשל, מאפשרת לנקות לחלוטין את אותם החסמים שעוצרים אתכם מלהבין את החשיבות הרבה שלכם ועוצמתכם האינסופית בניהול הבייבי שהקמתם: ביטחון עצמי ביכולותיכם, בעמידה מול לקוחות, בהעלאת מחירים וכדומה. 

מוזמנים לקבל מידע נוסף בשיחת ייעוץ ללא עלות,

בינתיים קחו אוויר, שבו בנוחות

ותטמיעו את העובדה שאתם הנכס :)