אהלן! שמי רייצ'ל :)

התחלתי את דרכי כפיזיותרפיסטית בתחום האורתופדי והגריאטרי.
במשך שנים טיפלתי באנשים אחרי תאונות דרכים, פציעות ספורט, כאבי גב, ברכיים וכל מצב פיזיולוגי אורתופדי אחר. 
תוך כדי הטיפולים נתקלתי ברבים שנטו להתלונן ולא לעשות דבר בנידון ותהיתי האם זה מה שנועדתי לעשות מעתה והלאה- להקשיב לתלונות של אנשים שלא משנה מה אגיד- הם לא באמת מוכנים לשנות משהו?

הרגשתי שיש לי פוטנציאל הרבה מעבר לכך ושאני יכולה ליצור שינוי של ממש בחייהם של אנשים גם בתחום הנפשי, אבל לא היה לי שמץ של מושג איך. 

דיי מהר החיים הובילו אותי לגלות כלי מדהים, כזה שבעצם קיים לרשות כולנו אבל רק בודדים יודעים להשתמש בו- האינטואיציה.
 
באמצעות האינטואיציה- שהיא הרבה מעבר לסתם תחושת בטן, אני יכולה להתחבר לתבונה אינסופית (ממש כמו מכשיר שמתחבר לויי-פיי) תוך שניות ולקבל תשובה לכל שאלה שיש לי, בכל רגע נתון!
כל התלבטות, הכוונה שאני רוצה או צריכה- זמינה לי באותו הרגע. 

צללתי מיד ללימודי השיטה ומהר מאוד הפכתי למאמנת אישית ובהמשך למדריכה בתחום. כיום אני גאה להיות שגרירת השיטה בישראל. 

אני נפעמת לראות אנשים נפתחים ומתחילים להבין שיש הרבה מעבר ממה שלימדו אותנו: תשתית האמונות שלנו, שהועברה אלינו מהורינו ומהסביבה הקרובה כשהיינו קטנטנים- יכולה לגרום ליותר נזק מתועלת בחיינו הבוגרים. רובנו סוחבים המון דעות קדומות על עצמנו- למשל שאנחנו לא מספיק טובים, לא נוכל להרוויח הרבה כסף, בני הזוג הנכספים בכלל לא בליגה שלנו ועוד אינסוף מחשבות ואמונות מחבלות. בעזרת הטכניקות שאני משתמשת בהן אפשר לנקות את אותן אמונות שווא שמעכבות אותנו ברמה טוטאלית מתת המודע, להבין של האמת מאחוריהן ולהטמיע אותה בחיי היומיום שלנו. 

בהלימודים שאני מעבירה אני עוזרת אנשים לפתוח את התודעה שלהם, ליצור את החיבור לאינטואיציה- החברה הטובה ביותר שיכולנו לבקש שיודעת להכווין אותנו ב100% בכל דבר שאנחנו מתמודדים איתו, למצוא את היעוד בחיים, להבריא ממחלות ולמנוע אותן מראש, למצוא את אהבת חיינו ועוד. בקליניקה, שילוב העבודה המנטלית עם השיקום והעבודה הפיזית מביא לשינויים מופלאים שהרי גוף ונפש קשורים האחד בשני משחר הימים.

אני רואה זכות גדולה בחשיפת אנשים נוספים ליכולת זו, שכן הקלות הבלתי נתפסת שהיא עובדת וייעילותה יכולות לחסוך לנו שנים רבות של סבל.

מוזמנים לקבל טעימה משיטת האינטואיציה בשיחת הדגמה קצרה בת 15 דקות , 1*1 ללא עלות, בה אנקה לכם את האמונה המשמעותית ביותר מתת המודע שלכם, כדי שכבר בסיומה תוכלו לעשות צעד ראשון לעבר השינוי.

לקביעת פגישת טעימה לחצו על הקישור למטה. 

באהבה גדולה ללא תנאי, 
רייצ'ל 
על עצמי image